AVmania.e15.cz

Soundtrack z filmu Strážci Galaxie vyjde na klasické kazetě

Soundtrack z filmu Strážci Galaxie vyjde na klasické kazetě

Hudba z filmu Strážci Galaxie se už dávno prodává. Lépe řečeno hudba, kterou poslouchal hlavní hrdina Peter Quill z kazety ve svém Walkmanu Sony TPS-L2. Hudbu si můžete pořídit v digitální podobně například na iTunes, v prodeji je jak CD, tak i Deluxe verze v podobně gramofonové LP desky.

 Klepněte pro větší obrázek 

Novinkou ale je, že Marvel plánuje prodej speciální verze na klasické kompaktní kazetě, která je právě použita ve filmu. Filmové studio Disney neuvedlo, kolik kopií se bude prodávat, ale jde o první kazetu od roku 2003, kdy vyšel poslední soundtrack na tomto zastaralém analogovém médiu. Kazeta má vypadat stejně, jako ta filmová, včetně ručně psané popisky. Samozřejmě, že novopečený majitel kazety dostane i možnost, stáhnout si album v digitální podobě, pro případ kdy nemá kazetu na čem přehrát.

Klepněte pro větší obrázek

Není bez zajímavosti, že ve filmu použitý Walkman Sony TPS-L2 se začal vyrábět v roce 1979, nyní měli filmaři pro své natáčení problém sehnat funkční kus. Na eBay pořídili šestnáct kusů, které se tam během šesti měsíců objevily, jen tři z toho fungovaly.

Klepněte pro větší obrázek
 

Zdroj: polygon

Další článek
celkem 4 komentáře

Nejnovější komentáře

:-P:-/ nezaviď... Jan Brychta 4. 7. 2015, 23:31
Prosim Te zkus tady nedelat pametnika, kdyz … gekko 22. 10. 2014, 07:23
...hej, a tá magnetofónová kazeta bola "BAYW… NOWOCAYN 21. 10. 2014, 23:00
Pamätám si, keď mama v roku 1997 (mal som 10… NOWOCAYN 21. 10. 2014, 22:59
Zobrazit diskuzi Přidat příspěvek