Sharp AQUOS LE630/632 kombinují množství funkcí s elegantním designem

2. srpna 2011

Nové televize Sharp LE630/632 jsou bohatě vybaveny množstvím funkcí, které uživatelům nabízejí maximální multimediální zážitek a vynikající kvalitu obrazu. Díky své extrémně nízké spotřebě energie splňují přísné požadavky pro zařazení do třídy A+ energetické účinnosti. Modely řady LE632E jsou navíc vybaveny trojicí HD tunerů.

Atraktivní design a široká škála funkcí charakterizují nové televize Sharp, které je skutečně multimediálně všestranné. Integrovaný přehrávač médií umožňuje uživatelům si pohodlně na televizi prohlížet fotografie, videa nebo poslouchat hudbu přes USB nebo DLNA. Také přístup k internetu je nadosah na pouhé jedno kliknutí. Diváci přes AQOUS NET+ získají volný přístup k internetu a asi 70 různých widgetů, například video na vyžádání Viewster. To umožňuje uživatelům kontrolovat své e-maily nebo prohlížet své oblíbené internetové stránky během reklamních přestávek kdykoliv, když zrovna jejich notebook není po ruce. Uživatelé mají k dispozici aktuální televizní programy prostřednictvím elektronického programového průvodce (EPG) a pouhým stisknutím tlačítka získají týdenní přehled pořadů.

"Televize LE630/632 jsou ideální pro uživatele, kteří chtějí využívat digitální obsah na svých televizorech rychlým a nekomplikovaným způsobem, aniž by rezignovali na elegantní design. Díky integrovanému přehrávači médií už nebudou muset oželet sledování televizních seriálů přes kabel USB připojený k externímu pevnému disku, procházení fotoalb s obrázky z poslední letní dovolené nebo poslouchání jejich oblíbené hudby," vysvětluje Hanspeter Seiss, produktový manažer pro spotřební elektroniku společnosti Sharp Electronics pro střední a východní Evropu.

Vynikající kvalita obrazu - nízká spotřeba energie

Nové televize AQUOS LE630/632 jsou vybaveny Full HD X-Gen LCD panely. Díky 100Hz technologii a LED podsvícení poskytují vynikající kvalitu obrazu a jedinečný televizní zážitek. S extrémně nízkou spotřebou energie splňují všechny modely obou řad LE630/632 přísné požadavky energetické třídy A+. LCD televizory LE630/632 určitě zabodují i díky mnoha možnostem připojení, včetně SCART, HDMI, CI+ a USB. LE630 má dva integrované HD tunery (DVB-T, DVB-C), LE632 je vybavena také DVB-S2 tunerem a umožňuje tak přijímat satelitní, kabelový a anténní signál v HD kvalitě. Díky tomu už není nutné samostatný set-top box pro každý signál zvlášť.

AQUOS televize řad LC-LE630/632 jsou k dispozici ve velikostech obrazovek 32, 40 a 46 palců (80, 102 a 116 cm) a nyní přicházejí do obchodů.

Doporučené ceny pro modely řady LE630 jsou:

  • 32“ 13 990 Kč
  • 40“ 18 490 Kč
  • 46“ 25 990 Kč

Sharp EUROTOP sponzor

Společnost Sharp Electronics Europe je v době od 31. srpna 2010 do 31. prosince 2013 EUROTOP sponzorem Unie evropských fotbalových asociací (UEFA). Sponzorství umožňuje společnosti Sharp v průběhu tohoto období využívat pro sebe všechna fotbalová utkání pořádaná UEFA. Po mistrovství Evropy hráčů do 21 let v roce 2011 a kvalifikačních zápasech na závěrečný turnaj mistrovství Evropy v roce 2012 budou vrcholem sponzorství měsíce červen a červenec 2012, kam zároveň i spadá stoleté výročí založení společnosti Sharp, kdy se uskuteční v Polsku a na Ukrajině finálový turnaj mistrovství Evropy v kopané mužů. Po mistrovství Evropy ve futsalu v roce 2012, mistrovství Evropy hráčů do 21 let v roce 2013 a evropském šampionátu žen v roce 2013 skončí sponzorství v prosinci 2013. Japonský technologický koncern by chtěl tímto partnerstvím podpořit všeobecné povědomí o značce Sharp a dostat do centra pozornosti produkty svých dvou hlavních výrobních odvětví – spotřební elektroniku a solární systémy. Podnik přitom staví na svých mnohaletých zkušenostech se sponzorstvím.

Více informací o ekologických aktivitách společnosti Sharp naleznete na: http://www.sharp.eu/sharp/apps/eu/green_site/green_site.html.

Témata článku: Sharp, Tiskové zprávy

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 13 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Nejen pod stromeček

Vybrali jsme 13 nejlepších bezdrátových reproduktorů. Nejen pod stromeček

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších bezdrátových reproduktorů. Od malých do kapsy až po větší do domácnosti, které nabízejí výborný poměr cena/výkon.

20 Jaromír Puk

Oscar 2018: přehled vítězných filmů

Oscar 2018: přehled vítězných filmů

Nejočekávanější filmová událost je za námi. Ocenění Akademie filmového umění jsou rozdány, podívejme se na přehled filmů, které obdržely ocenění.

Jaromír Puk

DLNA: snadné přehrávání filmů z PC v TV

DLNA: snadné přehrávání filmů z PC v TV

Ve světle reflektorů je dnes sice Chromecast, ale každý internetový televizor podporuje i protokol UPnP a DLNA, na které se občas zapomíná. Dělají podobnou věc trošku jinak.

25 Jakub Čížek

Co umí Miracast - bezdrátový přenos obrazu

Co umí Miracast - bezdrátový přenos obrazu

Miracast, Wireless Display, Screen mirroring, řada názvů pro stejnou funkci - zobrazení obsahu displeje mobilního zařízení na televizoru.

35 Tomáš Holčík

7× Full HD projektor pro domácí kino ve srovnávacím testu

7× Full HD projektor pro domácí kino ve srovnávacím testu

Přes klesající ceny velkých televizorů ani ten s největší úhlopříčkou nedokáže konkurovat levnému Full HD projektoru. Především v zážitku, jaký poskytuje obraz promítaný na stěnu či plátno.

14 David Starý

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jak levně připojit mobil v autě k napájení i reproduktorům

Jednoduché tipy na co se zaměřit a co vybrat, když chcete přehrávat hudbu z mobilu přes vaše autorádio.

26 Tomáš Holčík

AQ Labrador 29 MKIII: povedené české regálové Hi-Fi reprosoustavy [test]

AQ Labrador 29 MKIII: povedené české regálové Hi-Fi reprosoustavy [test]

Dvoupásmové reprosoustavy AQ Labrador 29 MKIII jsou co do přednesu vyrovnané a tak blízké ideálu neutrální reprodukce, jak to jen cenová hladina do 15 000 Kč za pár umožňuje. Celkově Labrador 29 MKIII nabízí realistický, solidně čistý a příkladně "rovný" zvuk, ctící ideály high fidelity.

7 Daniel Březina

Onkyo CS-N575D: výborný síťový hudební Hi-Fi minisystém [test]

Onkyo CS-N575D: výborný síťový hudební Hi-Fi minisystém [test]

Hraje tak, že vás hudba naprosto pohltí. Systém našlapaný technologiemi potěší geeka i náročného posluchače, jeho místo je v obyváku, kde vám bude dělat radost jak u filmů, tak při poslechu hudby.

29 Jakub Michlovský