AVmania.e15.cz

LG: televizor a monitor v jednom – nova řada M62

Malé televizory, do kuchyní, dětských pokojů a pracoven, letos plně začali výrobci plně kombinovat s monitory. Výhoda je zcela jasná. Lze tak nabídnout kvalitní, vybavený ale levný přístroj, který lze využít všude.

Nová řada displejů M62 od LG je také televizorem a počítačovým monitorem v jednom. Díky vysokém rozlišení je novinka od LG je vhodná pro sledování TV programů, filmů z DVD nebo Blu-ray, připojení herních konzolí nebo prohlížení digitálních fotografií. Na rozdíl od klasických monitorů nabídne daleko elegantnější vzhled. Zajímavě jsou řešeny ovládací prvky: zmizí, pokud se nepoužívají. Oproti klasickým monitorům jsou zda samozřejmě daleko kvalitnější vestavěné reproduktory, a tím pádem i zvuk.

Klepněte pro větší obrázek

Od svých větších televizních sourozenců novinka převzal funkcí LG Brigit. Speciální funkce nepřetržitě analyzuje okolní osvětlení v místnosti i obsah na obrazovce a upravuje podle toho podsvícení a nastavení obrazu. Poskytne tak kvalitnější zážitek ze sledování, snižuje spotřebu energie a šetří divákovy oči.

Nova řada M62 bude nabízena v uhlopříčkách 20, 22 a 23 palců, cena začíná na necelých šesti tisíc korunách.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Zdroj: LG

Další článek
celkem 4 komentáře

Nejnovější komentáře

Re: Ilustrační foto PepE 3. 11. 2009, 13:29
Ilustrační foto PROMO 30. 10. 2009, 11:44
Re: propagační foto theo2 26. 10. 2009, 20:44
propagační foto CZBOB 26. 10. 2009, 17:19
Zobrazit diskuzi Přidat příspěvek