AVmania.e15.cz

10 seriálů, kterým byste měli dát šanci [video]

Každý rok se na televizní obrazovky v USA vrací velká řada seriálů. My jsme pro vás vybrali desítku těch, které byste měli rozhodně vyzkoušet.
10 seriálů, kterým byste měli dát šanci [video]

Fargo

Seriálové překvapení loňského roku se nám letos vrací se druhou řadou. První řada nám převyprávěla film z roku 1996. Sice se to s filmovou předlohou trochu rozcházelo, ale podívaná to byla strhující. Původně byl seriál Fargo natočen pouze jako minisérie. Po skvělých ohlasech se stanice FX rozhodla dát seriálu druhou řadu.

Letos se opět vracíme do podivného městečka. Vlastně nahlédneme ještě před události z první řady. Druhá řada se zaměřuje na Loua Solversona. Pokud jste sledovali první řadu, tak už moc dobře víte, že jde o otce Molly, který vlastní bistro. Nyní se nám představí jeho mladší já. Druhá řada nám tak poodkryje jeho příběh, když býval ještě policistou.

Nové epizody můžete sledovat každé úterý.

The Knick

Za The Knick stojí placená stanice CineMax a už z toho je jasné, že to bude velké. CineMax stojí za nejakčnějšími seriály současnosti jako je Strike Back a Banshee. Tentokrát to CineMax zkouší jinak a zavede nás na přelom 19. a 20. století, kdy je medicína ještě v plenkách.

Doktoři si musí umět poradit bez antibiotik. Stojí proti svému největšímu nepříteli – vysoké úmrtnosti. To vše servírované bez surově a bez okolků. Stejně tak jako většina seriálů od CineMaxu, tak právě i The Knick je spíše pro silnější povahy.

Nové epizody můžete sledovat každou sobotu.

 

Předchozí KAPITOLY Následující

Související články


celkem 24 komentářů

Nejnovější komentáře

Ale druha rada The Knick se rozjizdi pekne. … Jaroslav Reznik 1. 11. 2015, 19:10
Taky jsem se nedostal dal nez na druhou stra… Jaroslav Reznik 1. 11. 2015, 19:09
Re: A kde je milá redakce Ordinace v růžové … alex 31. 10. 2015, 10:05
Re: To niekdo aj sleduje tie americke sračky… alex 31. 10. 2015, 10:02
Re: Tie tvoje filmy su presne take iste srac… alex 31. 10. 2015, 10:00
Zobrazit diskuzi Přidat příspěvek