AVmania.e15.cz

10 nových sitcomů na televizních obrazovkách

Seznam kapitol
V září načíná nová seriálová sezóna, podívejme se na první desítku naprostých novinek. Na které nové komediální seriály se můžete těšit?
10 nových sitcomů na televizních obrazovkách

Koncem srpna nejen, že se pomalu chýlí ke konci letní seriálová sezóna, ale čím dál rychleji se blíží i ta podzimní. V USA se ke stávajícím pořadům tentokrát přidá okolo 30 nových, z toho má jedna třetina za úkol nám lechtat bránice a vyvolávat salvy smíchu. Kterých deset komediálních pořadů si pro nás americké stanice nachystaly?

1. Go On

Jako první vlétne do éteru moderátor sportovních pořadů v rádiu Matthew Perry (Přátelé). Jemu, respektive Ryanu Kingovi, zemřela před měsícem žena, on je však připravený vrátit se zpět do práce, což si bohužel nemyslí jeho šéf. Na jeho žádost tak musí Ryan navštěvovat skupinové terapie, kde se všichni podivíni svěřují a smiřují se svými problémy. Poněkud sebestředný šašek Ryan si ze všeho dělá jen legraci, hlavně se ale snaží vymyslet, jak se co nejrychleji z terapií dostat a nastoupit zpátky do rádia.

 

Seriál bude vysílat stanice NBC každé úterý. Přestože již byl prvotní díl uveden na obrazovky začátkem srpna, druhého se v USA dočkají až 11. září. Zatím si můžete přečíst, jak si pilotní díl vedl na webu edna.cz v jejich recenzi.

2. Animal Practice

I tento seriál stanice NBC má již za sebou premiéru svého pilotního dílu. A i tomuto seriálu stane v čele další televizní hvězda. Justin Kirk (Tráva) je veterinář, který se svým trošku ztřeštěným týmem a opicí (je to ta, kterou známe např. z Noci v muzeu anebo z Pařby v Bangkoku) léči zvířata všeho druhu, sám se však nesnese s jejich páníčky.

 

S ničím si nebere servítky a svou práci vykonává pečlivě, dokud však nedojde v jeho životě ke zvratu – nemocnici, kde má zřízenou svou ordinaci, náhle zdědí jeho bývalá manželka, která se ihned ujme vedení. Kolotoč komických událostí tak nabírá ještě silnější otáčky.

Druhého dílu se dočkáme ve středu 26. září, recenzi pilotní epizody najdete opět na edna.cz.

3. The New Normal

Třetí novinka stanice NBC pochází z hlavy Ryana Murphyho, který stojí např. za hudebním hitem Glee anebo loňskou kontroverzní novinkou American Horror Story. Už v Glee se jedním z ústředních témat stala homosexualita (Murphy sám je homosexuál), v této novince se však dostává přímo do popředí. Justin Bartha (Pařba ve Vegas) a Andrew Rannells (muzikál The Book of Mormon) hrají dva gaye, kteří chtějí vlastní dítě.

 

Shodou všech náhod se poznají se svobodnou matkou Georgiou King (Malá Dorritka), která se rozhodne jejich potomka zplodit, aby si tak sama vydělala na právnickou školu a splnila si svůj sen. Tomu všemu však odmítá přihlížet její puritánská matka, která je nápadem své dcery naprosto zděšená. Tato kombinace charakterů tak dává vzniknout netradičnímu rodinnému dramatu a zároveň každodenní komedii života.

Seriál startuje v úterý 11. září hned po Go On.

4. Guys with Kids

Poslední komedií s logem NBC jsou Chlapi s dětmi, jak bychom mohli přeložit název seriálu. Gary, Nick a Chris (Anthony Anderson – Právo a pořádek, Zach Cregger – Friends with Benefits, Jesse Bradford – Západní křídlo) jsou tři třicátníci, kteří se starají o své tři malé prcky. A že to není vůbec jednoduché, toho budeme svědky v mnoha zábavných situacích, které již částečně odhalil první trailer. Sitcom navíc pochází z pera Jimmyho Fallona, který je známý především ze své talkshow Late Night with Jimmy Fallon, takže o řečenou zábavu by mělo být opravdu postaráno.

 

První díl uvidíme již ve středu 12. září.

5. The Inbetweeners

Máte pocit, že už jste tento název někde slyšeli? Máte naprosto správný pocit. Původní seriál The Inbetweeners pochází z Velké Británie, kde se dočkal tří sérií a velkého úspěchu. Jak už je ale v USA zvykem, velice rádi se snaží své britské kolegy přesvědčit, že jejich vlastní látku dokážou zvládnout sami. I zde totiž uvidíme naprosto stejný příběh, který jsme viděli u Britů.

 

Čtyři kamarádi Simon, Jay, Will a Neil jsou typičtí středoškolští looseři, kteří se protloukají svým životem a výjimeční jsou snad jen svou blbostí. V hlavních rolích této hořké a černé komedie stanou Bubba Lewis, Zack Pearlman, Joey Pollari a Mark L. Young.

Seriál startuje již v pondělí 20. srpna na stanici MTV.

Další kapitola
Seznam kapitol


celkem 27 komentářů

Nejnovější komentáře

Losers su "parchanti" <a rel="nofollow" href… MM 27. 8. 2012, 17:02
Správně že, píše LOSER nikoli LOOSER. Díky koocze 27. 8. 2012, 07:22
Re: koupil jsem si nedavno satelitni kartu t… George76 26. 8. 2012, 22:28
Re: radsej by som chcel clanok o Britskych s… George76 26. 8. 2012, 22:26
prej sociální....sociální případ jseš ty,kdy… freddy 26. 8. 2012, 22:09
Zobrazit diskuzi Přidat příspěvek